Твердотопливный котел Отавва-КТ 20, продажа и монтаж

ОписаниеПодобные товары
от 10 500 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Контактная информация
Менеджер: Владимир
+380 (98) 699-01-55показать+380 (98) 699-01-55 все+380 (98) 699-01-55 +380 (67) 579-08-20
Адрес: Украина, Харьковская обл., Харьков, ул. Клапцова 54
Написать компании

Описание

Твердотопливный котел Отавва-КТ 20

Цена: 14500 грн.

Опалювальний котел призначений для обігріву житлових будинків, будівель громадського, виробничого призначення тощо, які обладнані водяними опалювальними системами. Паливом для котла є деревина (дрова) або брикети (з тирси, торфу і т.п.). Рекомендується топити сухою деревиною (20%) вологості. Можна топити дрібними деревними відходами та тирсою (до 30%), перемішуючи їх з дровами.

У котлі змонтовані контрольно-регулюючі прилади автоматично підтримують встановлену температуру теплоносія (води), забезпечують економічну роботу котла та безпечну його експлуатацію.

Котел даного типу сконструйований таким чином, щоб в топку можна було завантажити багато дров, а горіння відбувалося б досить інтенсивно, не по всій висоті завантаження дров, а тільки у верхній її частині.

Переваги та відмінні риси:

Основна відмінна риса котла: при дуже повільному згорянні дров в котлі, коефіцієнт корисної дії його залишається високим.

Стабільний і оптимальний режим дії котла: мінімальний - 7 годин, максимальний - 34 години. Режим часу горіння можна продовжити. Це залежить від ізоляційних властивостей опалюваних приміщень, якості опалювальної системи, виду палива і т.д

Камера підігріву повітря та додатковий рекуператор під обшивкою котла забезпечує підігрів повітря, що надходить в місце горіння. Так поліпшується якість горіння.

Повне згоряння палива забезпечує економне витрачання палива.

Золу достатньо видаляти 2-3 рази на місяць.

Котел виконаний у формі циліндра, що дозволяє легко витримати різницю тиску на стінки котла, тому продовжується термін служби котла.

Висота котла досить імпозантна, але в котельні він займає дуже мало місця.

Твердотопливный котел Отавва-КТ 20, продажа и монтаж

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх